listwy sufitowe

Listwa sufitowa do salonu

Listwa sufitowa to idealne rozwiązanie do salonu lub kuchni, dla których szukamy unikatowego rozwiązania. Taka forma dekoracji nada naszemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu oraz indywidualnego charakteru. Listwy przysufitowe połączone ze źródłem światła LED dodatkowo oświetlą nasza pomieszczenia oraz odmienią je nie do poznania. Takie rozwiązania pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz ze względu na duży wybór wzorów i profili listew. Poszukując indywidualnych rozwiązań warto bliżej przyjrzeć się listwom oświetleniowym LED firmy Decor System. Listwy te zrobione są ze specjalnego styropianu, który pokryty jest kruszywem kwarcowym. Taka forma wykonania gwarantuje zachowanie idealnie prostych i gładkich krawędzi co ma wielkie znaczenie dla jakości oraz wyglądu naszego wnętrza.

Listwa sufitowa
Listwa sufitowa

Montaż listwy przysufitowej

Listwy sufitowe montowane są przy suficie w bardzo prosty sposób przy użyciu specjalnego kleju do sztukaterii. Taki montaż z pomocą instrukcji może wykonać każdy we własnym zakresie. Listwy wystarczy przyciąć za pomocą skrzynki uciosowej pod odpowiednim kontem, a następnie przykleić do sufitu lub ściany w zależności od danego modelu. Listwy styropianowe możemy dodatkowo pomalować farbą do wnętrz, dzięki czemu pasują one do każdego wnętrza. Wystarczy tylko użyć Swojej wyobraźni, żeby uzyskać zaskakujące efekty. Sztukateria może być łączona z wieloma innymi elementami dekoracyjnymi.

Listwy oświetleniowe LED

Listwy oświetleniowe LED to forma dekoracji połączona ze stylowym oświetleniem LED. Listwy te mogą być użyte zarówno w salonie, kuchni jak i łazience. Prosty montaż oraz stosunkowo niska cena powoduje, że coraz więcej ludzi decyduje się na takie rozwiązanie.  Ponadto zastosowanie takich listew imituje światło przyjazne dla oczu, dzięki czemu czujemy się zrelaksowani i wypoczęcie. Stosując taśmę LED RGB możemy cieszyć się pełną barwą kolorów i dobierać je w zależności od naszego nastroju :). Kojące kolory oraz piękne wnętrze to coś czego każdy nas potrzebuje i chciałby mieć taki azyl w swoim domu. Poniżej znajduje się zastosowanie listwy przysufitowej LED w salonie.