listwy wokółokienne

Listwy wokółokienne – modne i eleganckie wykończenie domu

Listwy wokółokienne dają nieskończenie wiele możliwości dla eleganckiego i modnego wykończenia domu. Opierając się tylko na tym jednym elemencie możemy stworzyć zdumiewający rezultat.

listwy wokółokienne
listwy wokółokienne

Sztukateria elewacyjna sięga starożytnych czasów antycznej Grecji i Rzymu. Była ona symbolem bogactwa i wysokiej pozycji społecznej. Teraz dostępna dla każdego. W dzisiejszych czasach mamy szeroki wybór przepięknej i taniej dekoracji dla naszego domu.

Listwy wokółokienne styropianowe mają za zadanie wydobyć walory estetyczne budynku. Są one niezbędnym elementem wykończenia elewacji. Lubisz minimalizm bądź przepych nie ma problemu. Listwy przyokienne spełnią twoje oczekiwania. Wśród dostępnych na rynku modeli i wzorów na pewno wybierzesz coś dla siebie. Z twojego okna nigdy nie będzie już wiało nudą. Za pomocą listw elewacyjnych możesz spektakularnie ozdobić swoje okno. Jest to idealne zwieńczenie całości elewacji. Zamontowana może być również w celach maskujących. Jeżeli  np. w tracie wymiany okna powstały pęknięcia to listwa wokółokienna idealnie zakryje niedoskonałości.  Dzięki listwą wykończeniowym możemy stworzyć unikatowe i niepowtarzalne aranżacje, które tchną świeżość w twój dom.

Dekory wokółokienne – zalety

 Dla fanów klasyki proponuję dekory wokółokienne w połączeniu z gzymsami elewacyjnymi. Wielką zaletą styropianowych listw przyokiennych jest to ,że można je łączyć z wieloma innymi pięknymi elementami sztukaterii. Będzie prosto i z klasą. Dla bardziej wyszukanego stylu połączenie z wspornikami styropianowymi jest idealnym rozwiązaniem. Tak zwaną wisienką na torcie jest zwornik elewacyjny. Umieszczony w centralnym punkcie sklepienia okna uzupełni całość.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi sztukatury elewacyjne są wykonane ze styropianu odpornego na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Są także bardzo lekkie i łatwe w montażu. Zapewnią komfort użytkowania na długie lata. Sztukaterie okienną można stosować na każdym materiale izolacyjnym oraz tynku. Chcąc nadać niepowtarzalnego charakteru listwy można pomalować na dowolny kolor. Każdy może stworzyć swoją unikatową aranżacje.

Za pomocą listw styropianowych możesz ozdobić również drzwi. Jeśli chcesz zmienić proporcje bryły budynku to umieszczona listwa elewacyjna w połowie wysokości ściany w tym pomoże. Zaprojektuj dla siebie i swojej rodziny unikatową elewacje która będzie domem.